Толтек розширює виробництво. Робота в Литві для українців – це чудовий шанс розпочати та продовжити кар’єру на сучасних виробництвах у дружньому колективі.

На 2021 рік  ми маємо роботу у Литві для співробітників з України.

Розглядаємо кандидатів з 25 до 50 років, можлива робота для сімейних пар. В такому випадку ми забезпечуємо зручні робочі зміни та спільне проживання.

Робота у Литві для українців без посередників. Строк оформлення всіх необхідних візових документів для легальної роботи в Литві складає 14 днів з моменту прийому на роботу.

Вакансії у Литві:

Оформлення документів за 14  днів можливе за умови наявності у співробітника закордонного паспорту нового зразка (Біометрія)

Робітник продуктового складу

Вакансія для чоловіків до 50 років з досвідом роботи на великих складах або у великих продуктових мережах.

Заробітна плата 600 євро + можливі премії. Житло безкоштовне, 48 годин на тиждень

Оббивальник м'яких меблів

Необхідний досвід роботи на виробництві меблів. Заробітна плата – ставка 600 євро  (на руки) при роботі 48 годин на тиждень. Додатковий заробіток залежить від виробітку. Деталі та ставки можна дізнатись під час співбесіди. В середньому кваліфікований оббивальник заробляє в нормальному режимі роботи 1100 євро на нашому виробництві. Робота територіально знаходиться в Вільнюсі або Каунасі в залаженості від потреб виробництва.

Ми розглядаємо кандидатів на вакансію до 50 років включно. Житлом забезпечуємо.

Швея на пошив чохлів для м'яких меблів

Розглядаємо жінок до 50 років з обов’язковим досвідом роботи на виробництві. Заробіток стартує від 600 євро на руки. В середньому при нормальній завантаженості швея заробляє 800 – 900 євро на руки. Житлом забезпечуємо безкоштовно. Територіально робота знаходиться в Каунасі.

Столяр
Столяр на автоматизовану лінію обробки деревини

Необхідний досвід роботи з обладнанням, як на відео. Фіксований графік 48 годин на тиждень. Заробітна плата 600 євро на руки. Житлом забезпечуємо безкоштовно. Розглядаємо кандидатів до 50 років.

Робітник у цех з виробництва вовни

Потрібен чоловік. Без досвіду роботи до 30 років. Робота полягає у слідкуванні за обладнання та завантаженням – розвантаженням готової продукції . Заробітна плата фіксована – 600 євро на руки. Житло надається безкоштовно.

Робітниця у цех з виробництва Льону

Вакансія для жінок. Бажано до 40 років. Робота полягає в слідкування за обладнанням як на відео. Робота не є фізично важкою. Цех є доволі теплим. Для боротьби з шумом використвуються спеціальні навушники згідно норм Європейського союзу. Заробітна плата 600 євро на місяць фіксовано. Графік 48 годин на тиждень. Житло надається безкоштовно.

Робота у Литві для українців без посередників.Строк оформлення всіх необхідних візових документів для легальної роботи в Литві складає 45 днів з моменту прийому на роботу.

Оформлення документів за 14 днів можливе за умови наявності у співробітника закордонного паспорту нового зразка (Біометрія)

Маєте більше запитань щодо процедури працевлаштування? Дізнайтеся більше за посиланням або подзвоніть нам:

+38-068-451-29-71
+38-073-157-29-71
+38-095-664-37-37

Відгуки про роботу в Литві:

Бажаєте отримати роботу у Литві? Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами.