Толтек розширює виробництво. Робота в Литві для українців – це чудовий шанс розпочати та продовжити кар’єру на сучасних виробництвах у дружньому колективі.

На 2022 рік  ми маємо роботу у Литві для співробітників з України.

Розглядаємо кандидатів з 19 до 50 років, можлива робота для сімейних пар. В такому випадку ми забезпечуємо зручні робочі зміни та спільне проживання.

Робота у Литві для українців без посередників. Строк оформлення всіх необхідних візових документів для легальної роботи в Литві складає 1-1,5 місяці з моменту прийому на роботу.

Вакансії у Литві:

Оформлення документів за 1-1,5 місяці можливе за умови наявності у співробітника закордонного паспорту нового зразка (Біометрія)

Робітник продуктового складу

Вакансія для чоловіків до 45 років з досвідом роботи на великих складах або у великих продуктових мережах.

Заробітна плата від 850 євро до 1500 євро. Залежить від кількості зібраного товару. Житло безкоштовне, 48 годин на тиждень

Оббивальник м'яких меблів

Необхідний досвід роботи на виробництві меблів. Заробітна плата від 1200 євро до 2500 євро чистими. Деталі та ставки можна дізнатись під час співбесіди. Робота територіально знаходиться в Вільнюсі або Каунасі в залаженості від потреб виробництва.

Ми розглядаємо кандидатів на вакансію до 50 років включно. Житлом забезпечуємо.

Швея на пошив чохлів для м'яких меблів

Розглядаємо жінок до 50 років з обов’язковим досвідом роботи на виробництві. Заробіток стартує від 800 євро на руки. В середньому при нормальній завантаженості швея заробляє 1000 євро на руки. Житлом забезпечуємо безкоштовно. Територіально робота знаходиться в Каунасі.

Столяр
Столяр на автоматизовану лінію обробки деревини

Необхідний досвід роботи з обладнанням, як на відео. Фіксований графік 48 годин на тиждень. Заробітна плата від 1200 євро до 2500 євро на руки. Житлом забезпечуємо безкоштовно. Розглядаємо кандидатів до 50 років.

Робітник у цех з виробництва вовни

Потрібен чоловік. Без досвіду роботи до 30 років. Робота полягає у слідкуванні за обладнання та завантаженням – розвантаженням готової продукції . Заробітна плата фіксована ставка 750-900 євро на руки. Можливість збільшити заробіток додатковими годинами, тому в середньому заробіток до 1300 євро на руки. Житло надається безкоштовно.

Робітниця у цех з виробництва Льону

Вакансія для жінок. Бажано до 40 років. Робота полягає в слідкування за обладнанням як на відео. Робота не є фізично важкою. Цех є доволі теплим. Для боротьби з шумом використвуються спеціальні навушники згідно норм Європейського союзу. Заробітна плата 800 євро на місяць фіксовано+переробіток 5євро/годин. Через 6 місяців премія 300 євро додатково до зарплати. Графік 48 годин на тиждень. Житло надається безкоштовно.

Робота у Литві для українців без посередників. Строк оформлення всіх необхідних візових документів для легальної роботи в Литві складає 45 днів з моменту прийому на роботу.

Оформлення документів за 45 днів можливе за умови наявності у співробітника закордонного паспорту нового зразка (Біометрія)

Маєте більше запитань щодо процедури працевлаштування? Дізнайтеся більше за посиланням або подзвоніть нам:

+38-068-451-29-71
+38-073-157-29-71
+38-095-664-37-37

Відгуки про роботу в Литві:

Бажаєте отримати роботу у Литві? Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами.