Питання пов’язані з вакцинацією

Чи необхідно вакцинуватись для роботи у Литві?
Поки що це не є обов’язковим, однак ми вже радимо це робити. Ми отримали листи від виробництв щодо необхідності цього у вересні 2021. До роботи допускаються люди які вакциновані в Україні або в Європейському союзі або особи які бажають вакцинуватись у Литві. Також якщо Ви вакциновані Ви  можете надати Міжнародний сертифікат вакцинації або показати цифрову версію в додатку дія. Звертаємо увагу, що ми перевіряємо справжність таких сертифікатів.
Як мені підтвердити факт Вакцинації в Україні?
Після отримання другої дози вакцини в Україні Ви можете попросити Вашого сімейного лікаря роздрукувати Вам свідоцтво про вакцинацію. Його форма затрведжена ще з 2006 року і воно не обов’язково має бути на жовтому папері. Наявність печаток закладу та лікаря є обов’язковими. Вся інформація про щеплення вноситься до єдиної електронної системи охорони здоров’я яка діє в Україні та має назву #eHealth. Звертаємо увагу, що ми перевіряємо справжність таких сертифікатів. Також, Ви маєте мати можливість згенерувати свідоцтво про вакцинацію в додатку “Дія”. Нам підходить цифрова версія сертифікату, а також вона діє в Європейському союзі. 
Spoiler title
Аналог нашого цифрового сертифікату в додатку дія. Це документ який підтверджує факт вакцинації. Якщо Ви вакциновані в Україні – то “паспорт можливостей” у Вас уже є.
Чи можу я вакцинуватись у Литві?
Так, Ви можете це зробити безкоштовно. Ми радимо це зробити це максимально оперативно. У свою чергу наш Литовський офіс надасть всю інформацію щодо можливої дати та часу. Ми координуємо цей процес для наших співробітників.

Більше про вакцинацію в Литві Ви можете дізнатись на сайті https://koronastop.lrv.lt/ru/vaktsinatsiia  На цьому сайті Ви також можете записатись в найближчий пункт щеплень.

Що необхідно щоб вакцинуватись в Україні?
Зараз в Україні є вакцинація для всіх бажаючих. Більше інформації Ви можете дізнатись на офіційному сайті https://vaccination.covid19.gov.ua та у цілодобовому контакному центрі за номером 0-800-60-20-19

Я перехворів на COVID-19 та маю антитіла. Чи маю я вакцинуватись?
В першу чергу Ви маєте порадитись про це зі своїм лікарем, для роботи у нас Вам буде достатньо підтвердити факт хвороби медичною довідкою та за потреби тестом на антитіла.  
Я маю протипокази щодо вакцинації. Але я дуже хочу працювати у Вас
У цьому випадку ви маєте це підтвердити документально. Для безпеки наших співробітників зараз у нас вакцинований майже увесь персонал.
Як ви забезпечуєте безпеку співробітників від COVID-19 під час роботи у Литві?
У нас великий колектив, ми дотримуємось всіх протиепідемічних вимог які затверджені на території України та Литовської Республіки. Ми безкоштовно тестуємо всіх нових співробітників на COVID-19 перед початком роботи. Також ми звертаємо увагу, що всі наші співробітники застраховані.
Чи необхідно мені здавати тест на COVID-19 у Литві і хто його оплачує?
Якщо Ви приїзджате до Литви та не вакциновані Вам буде необхідно здати тест. Ми організовуємо це на місці у Лікарні з якою маємо відповідний договір. Це відбувається за наш рахунок. Далі в разі відмови від вакцинації тести за Ваш рахунок.