10 порад для тих, хто збирається на роботу до Литви

  1. Обирайте перевірених роботодавців.

У наш час існує багато агенцій-посередників, які беруть гроші за вакансію. Найкращим варіантом це знайти прямого роботодавця у Литві і отримати роботу без посередників. Наша компанія є прямим роботодавцем. Якщо Ви можете знайти інформацію про роботодавця в інтернеті, подивитися відео з виробництва, є нормальний сайт, телефони, офіс – це є гарним знаком.

У пошуку роботи за кордоном радимо звертати увагу на те, що роботодавці не беруть коштів за працевлаштування. Ніколи не платіть кошти наперед, адже можете лишитися без роботи та без коштів! Нормальною практикою є самостійна оплата дороги та/або страхування.

Процес оформлення документів для легальної роботи в Європі в Київському офісі Толтек

Ви також повинні поцікавитися по яким документам Ви їдите працювати, що вказано в робочому контракті, як працює і що покриває страхування, умови проживання. У нашому випадку ми завжди ознайомлюємо з цією інформацією, а також в офісі майже завжди є люди які або приїхали на відпочинок в Україну, або їдуть разом з Вам працювати повертаючись з відпустки.

  1. Відповідально ставтеся до заповнення резюме

Для того, щоб влаштуватися на роботу необхідно заповнити резюме. Потрібно вказувати весь досвід, не важливо офіційно Ви були працевлаштовані чи ні. Також додатковою перевагою буде вказати наявніть дипломів та сертифікатів підтверджуючих Вашу кваліфікацію. Фотографія до резюме має бути якісною, де Вас хорошо видно і зробленою у світлий час доби. На ній не мають бути присутні сторонні особи, а фон має бути максимально нейтральним.

  1. Підготуйтеся до співбесіди

На основі Вашого резюме роботодавець Вам буде призначена співбесіда. Під час співбесіди постарайтеся максимально докладно розповісти про свій досвід, чим Ви займалися та що входило до Ваших обов’язків. Не вигадуйте та не перебільшуйте те, чим Ви займалися, адже велика вірогідність, що тоді Вашу кандидатуру не погодять.

  1. Дізнайтеся максимум інформації про компанію та роботу

Щоб обрана Вами робота не стала для Вас несподіванкою, постарайтеся якомога більше дізнатися про обов’язки, які Ви будете виконувати, умови проживання та оплату праці.

  1. Зберіть всі необхідні документи

Перед виїздом обов’язкого підготуйте всі документи : український паспорт, ідентифікаційний код, діючий закордонний паспорт, страховий поліс, трудову книжку, дозвіл на роботу та/або візу.

  1. Прочитайте правила про перетин кордону

У кожної країни є певні правила, яких варто дотримуватись аби перетнути кордон. Обов’язково ознайомтеся з переліком речей та продуктів, які можна ввозити в обрану Вами країну

  1. Підготуйте документи, які підтверджують легальність Вашого перебування

При в’їзді до обраної Вами країни необхідно підтвердтити легальність Вашого перебування у країні та права на роботу. Роботодавець має надати Вам документи легалізуючі Ваше перебування, а також діюче медичне страхування.

  1. Правила поведінки

Потрібно розуміти, що Ви знаходитесь на території іншої держави, у якої свої правила та закони. Ведіть себе максимально корректно до держави та її громадян. Виходячи у місто обов’язкого беріть з собою паспорт для ідентифікації особистості.

  1. Термін перебування

Звертайте увагу, що дозвіл на роботу або/та віза мають обмежений термін дії. Ніколи не залишайтеся на території країни більше, ніж вказано. Адже тоді є вірогідність отримати депортацію. У нас на виробництві є система яка відсліковує всі дати, та ми завжди інформуємо своїх співробітників щоб не було жодних проблем.

  1. Відпочинок

Перебуваючи у чужій країні ознайомтеся з історичною спадщиною та культурою. Відвідайте цікаві місця, прогуляйтеся у парку або з’їздіть у сусідне місто на екскурсію.

Пам’ятайте: гарні відносини з роботодавцем та чітке дотримання правил забезпечать Вас тим, для чого ви саме і приїхали. Можливістю працювати в нормальних умовах та гідно заробляти! 

Бажаєте працювати за кордоном у нашій команді? Дзвоніть зараз!

+38-068-451-29-71
(Viber, Telegram)
+38-073-157-29-71
+38-095-664-37-37

Замовити зворотній дзвінок


Напишіть нам у Фейсбук Мессенджер