Робота в Польщі чи в Литві. Литва – перспективний напрямок для Українців.

Останнім часом все більше і більше громадян вирушають на роботу у Польші. Але чи варте воно того? Адже робота в Польщі для українців – це не єдиний варіант заробити достойні гроші. Ми пропонуємо Вам не бути як всі. Ми пропонуємо вам легальну роботу в країні, де до Вас ставитимуться, як до рівних. Робота в Польщі була актуальна ще декілька років тому. Пора відкривати нові горизонти і пізнавати інші країни Європейського союзу.

Забудьте про роботу в Польщі, пора братися за роботу у Литві! Легальне працевлаштування, повний соц.пакет та робота у дружньому колективі.  На відміну від інших роботодавців, які позиціонують себе, як кінцевий роботодавець, ми дійсно являємось такими. Ми набираємо українців для роботи у Литві на власні підприємства, співвласниками яких ми є. Ми не надаємо Вам сезонні роботи, ми забезпечуємо Вас робочим місцем на тривалий термін. Також, ми розуміємо, що у Вас є родичі, за якими ви сумуєте, тому зі своєї сторони ми гарантуємо Вам відпустки кожні 2-3 місяці, щоб ви мали змогу побачити рідних. На рахунок житла також можете не переживати, ми зі своєї сторони, забезпечимо Вас комфортним житлом з людськими умовами. Не зволікайте, починайте працювати вже сьогодні!

робота в Польші
Робота в Литві є альтернативі роботи в Польші

Досить боятися чогось і відмовлятися від реальних шансів заробити гроші. З вашої сторони вимагається тільки біометричний закордонний паспорт і велике бажання працювати. Зі своєї ж сторони ми забезпечимо вас страхуванням від акредитованої посольством страхової компанії, річну національну робочу литовську візу, пенсійні відрахування та робочий стаж. Всі інші запитання можете дізнаватися за наступними телефонами:

+38-068-451-29-71 (Viber)
+38-073-157-29-71
+38-095-664-37-37

Замовити зворотній дзвінок
Напишіть нам у Фейсбук Мессенджер

Актуальні вакансії у Литві доступні за посиланням : http://toltek.eu/vacancy/