Робота в Європі без посередників

Останнім часом все більше людей задумується про роботу в Європі. На теперішній час є багато можливостей і країн, які це пропонують. Але мало хто захоче купувати кота в мішку. Будь-яка людина хоче знати якомога більше про місце в яке вона їде заробляти гроші. Важливим аспектом є знання мови. У цьому плані робота у Литві є чудовим варіантом для громадян України. 

робота в Європі без посередників
Процес оформлення документів для легальної роботи в Європі в Київському офісі Толтек

Ми пропонуємо роботу в Європі без посередників та без знання мови. Також не менш важливим є попереднє знайомство з роботодавцем та підприємством на якому Ви будете працювати. Найкращим варіантом буде якщо Ви будете працювати безпосередньо від прямого роботодавця. Доречі, ми ТОВ Толтек як раз і є прямим роботодавцем.  Зі всіма вакансіями для роботи в Литві для Українців ви можете ознайомтись за посиланням https://toltek.eu/work_in_lithuania/

Наш Київський офіс Толтек з радістю дасть відповіді на всі запитання, що стосуються роботи в Європі для чоловіків та жінок. Ми маємо окремий відділ кадрів який займається виключно питаннями роботи для українців на нашому виробництві у Європі.

Робота для українців у Європі – тема не нова. Ми пропонуємо роботу для жінок у Європі на ткацькому виробництві. Гарантована заробітна плата та житло, яке ми сплачуємо, що ще потрібно людині, яка їде на заробітки? Комфортне проживання, зручний графік роботи та доброзичливий колектив – ось, що Вас чекає.   

Також, разом з жінками на роботу до Європи вирушають і чоловіки. Ми пропонуємо різноманітну роботу в Європі для чоловіків та для сімейних пар. Наше меблеве виробництво з радістю прийме на роботу столярів, оббивальників та майстрів, які вміють працювати на верстатах деревообробки. Гнучкий графік роботи, конкурентноспроможна заробітна плата та гідні умови проживання.

Звісно, як прямий роботодавець ми гарантуємо офіційне працевлаштування та підготовку всіх необхідних документів для легальної роботи у Литві.

Підведемо підсумок, що ви повинні перевірити перед тим як обирати ту чи іншу компанію якщо вам потрібна робота в Європі:

  1. Інформацію про роботодавця та чітке розуміння чи це дійсно прямій роботодавець чи агенція яка ні за що не відповідає. Хоча звісно є випадки нормальних агенцій які дійно давно працюють з роботодавцями і відповідають за результат.
  2. Юридичні дані компанії. Назва, юридична адреса, дані директора. Ми офіційно зареєстроване Україно-Литовське підприємство ТОВ “Толтек”
  3. Чи підписується з Вами робочий контракт. Де саме він підписується, в Україні чи вже в Литві. В контракті повинні бути чітко зазначені робочі години, заробітна плата.
  4. Відгуки про роботу в Литві або про цю компанію роботодавця. Наприклад з відгуки про Толтек можна прочитати тут або тут.  
  5. Хто оформлює візу, де і коли робляться документи, на який термін і хто за це платить. Якщо людина працює в нашій компанії вперше, зазвичай ми компесуємо частину витрат.
  6. Чи оформлюється робоча страховка. як вона працює, чи є франшиза і що є страховими випадками.

Більш детально ми описали всі часті запитання на окремій сторінці “Часті запитання щодо роботи в Литві

Досить зволікати та розлядати різноманітні варіанти. Ми вже знайшли гарну  роботу для українців у Європі. Вам лишається тільки зателефонувати нам! З радістю приймемо Вас до нашої дружної команди!

Деталі Ви можете дізнатися прямо зараз за настуними контактами:

м.Київ Проспект Науки 76
+38-068-451-29-71 (Viber)
+38-073-157-29-71
+38-095-664-37-37

Замовити безкоштовний зворотній дзвінок


Напишіть нам у Фейсбук Мессенджер

Найближча станція метро “Деміївська” також можете одразу заповнити форму і ми зв’яжемося з Вами: