Чи вплине на наших співробітників чоловіків обмеження консульських послуг ?

Як Ви можете знати з новин з вівторка, 23 квітня 2024 року , українські чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть отримувати консульські послуги в дипломатичних установах України за кордоном. Одна з основних послуг це звісно поновлення закордонних паспортів які втрачені, зіпсовані або у них закінчився термін дії.

Міністерство закордонних справ України видало відповідну вказівку для керівників закордонних дипломатичних установ України, а голова МЗС України Дмитро Кулеба підтвердив цей крок.

Як пояснив голова МЗС Дмитро Кулеба, він доручив«вжити заходів щодо відновлення справедливого ставлення до чоловіків мобілізаційного віку в Україні та за кордоном». «Це буде чесно», — підкреслив міністр. Кулеба нагадав, що обовʼязок оновлювати свої документи в ТЦК та СК існував і до ухвалення нового закону про мобілізацію.

Яка позиція компанії Толтек щодо останніх змін

Як Україно-Литовський бізнес наша компанія повністю підтримує Україну у боротьбі проти всесвітнього зла під назвою росія і ми абсолютно впевнені в перемозі України і готові до будь яких обмежень зроблених державою Україна для досягнення цього. Це буде не лише перемога України, а і перемога Литви де добре знають що таке росія.

Очевидно, що ця ситуація суттєво вплинула на наш бізнес, однак ми розуміємо, що введений військовий стан на території України передбачає певні обмеження для її громадян. Для тих, хто не знає але наша компанія не зупинялась ні на один день ні в ковід, ні у війну. У нас були налагоджені всі процеси, люди виїжджали, проходили карантин і працювали, 25 лютого на другий день війни ми виплачували людям заробітну плату коли під Києвом вже були російські війська і співробітники евакуйовувались, також всі залишки на рахунках компанії після проведення розрахунків зарплати і податків були одразу відправлені на офіційні рахунки ЗСУ. Ми допомогли перевезти сім`ї тим хто працював у нас до війни, і брали на роботу жінок з дітьми не задаючи жодних питань та допомагаючи з житлом. Ми чудово розуміли, що специфіка нашої роботи і графік не дуже підходять для цього, але ми надавали людям можливість заробляти гроші у тій ситуації яка склалась. Вважаємо, що це робилось правильно.

Керівництвом компанії особисто перераховано десятки тисяч євро на підтримку Збройних сил України, а також ми адресно надавали і надаємо підтримку нашим діючим і колишнім співробітникам які захищають Україну і підтримують звʼязок з нами. На жаль з деякими зараз не має зв`язку, але ми сподіваємося побачити їх живими.

Також варто зазначити, що ми завжди з радістю і по спрощеній процедурі брали на роботу ветеранів АТО, і відмовили багатьом хто після 2014 року працював на росії. Для цього у служби безпеки компанії є багато інструментів для перевірки, також багато кандидатів з проросійськими поглядами були офіційно передані компетентним органам України для подальшої роботи.

Ми будували і будуємо нашу роботу на принципі взаємоповаги і неухильного дотримання узгоджених правил між нами і нашими співробітниками. Люди які працюють у нас роками можуть це чудово підтвердити .

Чи вплине це на роботу діючих співробітників

Жодним чином не вплине, наші співробітники працюють згідно всіх вимог і правил Європейського союзу, з їх зарплат сплачуються податки, а також всі мають додаткове приватне страхування. У кожного співробітника є підтверджені нами легальні підстави для перебування на території ЄС. Також у своїх інформаційних системах ми відслідковуємо терміни дії документів всіх співробітників, однак облік ведемо відповідно до документів виданих в ЄС. Відверто переживати немає за що, Ви легально працюєте і маєте право продовжувати це робити. Єдиною незручністю можуть бути подорожі літаком, оскільки там необхідно показувати документ посвідчення особи і основному це паспорт, однак і ID карта- посвідка на проживання може бути цим документом, формально посвідка тимчасового захисту не є цим документом, але на практиці працює по іншому.

Ми маємо всі необхідні ресурси і потужний юридичний відділ який завжди на декілька кроків попереду будь яких змін.

Що робити якщо документи прострочені, і людина хоче працевлаштуватись?

Наявність простроченого закордонного паспорту не є проблемою для працевлаштування у Литві. (принаймі поки що) Наші спеціалісти готові запропонувати варіанти в залежності від вашої ситуації, однак прострочений закордонний паспорт може спричинити проблему при відкритті банківських карток, у такому випадку ми можемо перераховувати заробітну плату офіційно на Ваші рахунки в євро відриті в Українських банках до моменту поки ця ситуація не буде вирішена.

Робота в Толтек, це найкращий варіант для тих хто хоче працювати в стабільній і надійній компанії з гарними умовами.

Звертайтесь.

Маєте питання? Ми Відповімо
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Отримати безкоштовну консультацію
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x