??Слава Україні!
 
Як і всі Ви ми також знаходимось в нелегкому положенні. Наш Київський офіс працює віддалено, деякі співробітники повернулись з Литви щоб захищати країну, а хтось прямо зараз вбиває ворога та захищає рідне місто.
 
У будь якому випадку ми переключили частину ресурсів саме на Литву і як і раніше забезпечуємо контакт та допомогу нашим співробітникам які хочуть вивести сім`ї або продовжують роботу.
Ми виплатили аванс, вже зараз готуємось до виплати заробітної плати в повному об`ємі за попередній місяць а також частина наших співробітників отримали додаткову фінансову допомогу. Це все робилося Київським офісом без нормального зв`язку і часом з бомбосховищ. Я думаю, ті хто в нас працюють побачили наш підхід та професійність.

 
Оскільки зараз виїзд нових співробітників по зрозумілим причинам обмежений, ми можемо наступне:
1. Як і раніше всі вакансії для жінок є відкритими. Ми можемо розглянути людей які або планують виїзджати або вже знаходяться в Польщі або Литві.
2. Вакансії для чоловіків які знаходяться в Польщі або в Литві і не повертаються в Україну є також відритими.
Ми надамо безкоштовне житло, оформимо всі необхідні документи для підтвердження Вашого статусу та зробимо все необхідне щоб Ви почували себе в безпеці та почали працювати. Жодних додаткових витрат крім дороги (до Литви) у Вас не буде. Від Вас потрібно тільки написати нам і в залежності від ситуації ми скоординуємо що робити далі!
 
 
 
 
Наші контакти:
 
?? +38-068-451-29-71 (Telegram/WhatsAPP/Viber)
?? +370 (37) 402 229 Телефон в Литві
?? +48223906282 Телефон в Польщі
 
Бережіть себе, разом ми переможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *