Робота у Литві для сімейних пар

Метою данної статті є розповісти Вам про переваги працевлаштування у Литві.

Насамперед Вам потрібно знати, що ми є кінцевим роботодавцев і все оформлення відбувається у нас. Ми заключаємо з Вами робочий контракт терміном на 1 (один) рік, за бажанням цей контракт можна подовжити. На основі цього контракту ми наймаємо Вас у свій штат, Вам нараховується офіційний робочий стаж, пенсійні відрахування. Ми не є посередниками, тому на роботу Ви їдете абсолютно легально. Варто зазначити, що весь необхідний пакет документів, а саме : дозвіл на роботу, литовська річна робоча віза D, діюче медичне страхування в ліцензованій страховій компанії  – готуємо ми. З вашої сторони вимагається тільки наявність діючого біометричного закордонного паспорту та бажання працювати закордоном легально.

У нас є широкий спектр вакансій на нашому виробництві, як для жінок, так і для чоловіків. Якщо ви жінка або чоловік, який бажає легально працювати і вам від 25 до 50 років, то ви звернулися за адресою. Також наявні вакансії для сімейних пар. Умови проживання для всіх співробітників є абсолютно нормальними. Ми, як роботодавець, оплачуємо вам це житло впродовж року.

Ми гарантуємо Вам працевлаштування у Литві без посередників терміном на 1 (один) рік з гідною платою за вашу роботу. Ми набираємо людей на свої виробництва, тому ми дуже піклуємося, щоб людям було комфортно працювати. Адже в цьому зацікавлені як Ви, так і ми.

Не затягуйте, у нас велике виробництво і ми даємо українцям змогу заробляти непогані гроші впродовж року.  Якщо у Вас виникли додаткові запитання, то ми з радістю дамо на все відповідь за телефонами : +38-068-451-29-71, +38-073-157-29-71, +38-095-664-37-37